Yeni Android ne getirecek?

Yeni Android ne getirecek? Yeni Android ne getirecek?

Tüm Android kullanıcılarının işletim sisteminin “Key Lime Pie” adını taşıyacak olan 5.0 sürümünü beklediği bu günlerde gelen duyumlar, Google‘ın en azından bir süre daha yola Android 4.3 Jelly Bean güncellemesiyle devam etmek istediğini gösteriyor. Peki, güncelleme ne gibi değişiklikler getirecek? Google koridorlarında neler dönmekte olduğuna ilişkin bir fikir vermesi için ortalıkta dolaşan “sağlam” söylentileri sizler için bir araya getirdik.

Android 4.3 Jelly Bean’in, adından da anlaşılacağı üzere Android 4.1 ve Android 4.2 gibi işletim sistemini köklü şekilde etkilemeyen değişiklikler getirmesi bekleniyor. Firmadan henüz Android 4.3 güncellemesiyle ilgili resmi bir açıklama gelmediği için ne zaman kullanıma sunulacağı bilinmiyor. Pek çok uzman güncellemenin Mayıs ayında gerçekleşen Google IO konferansında ortaya çıkmasını bekliyordu ancak firma sessizliğini korudu. Konferans katılımcılarından birinin Android 4.3 işletim sistemli bir Nexus telefon gördüğüne dair söylentiler dışında güncellemenin adı dahi anılmadı. Telefonun 10 Haziran’da piyasada olacağına dair iddiaların da asılsız olduğu ortaya çıktı. Ancak bütün bunlar kısa süre içinde yeni söylentilerin belirmesini engellemedi: Şu günlerde popüler olan bir iddiaya göre güncelleme Temmuz/Ağustos döneminde kullanıma sunulacak.

 Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları