Xbox One için oyun müjdesi!

Xbox One için oyun müjdesi! Xbox One için oyun müjdesi!

Video oyun geliştiricisi ve yayıncısı Crytek‘in CryENGINE 3 teknolojisi, Microsoft‘un yeni duyurulan “hepsi bir arada” oyun ve eğlence sistemi Xbox One‘da yazılım geliştirilecek şekilde yenilendi.

Yakın zamanda, Xbox One’ın yazılım ve araç resmi lisanslı sağlayıcısı olan Crytek, hem platformu destekleyecek hem de CryENGINE 3 lisans sahiplerine bu sistem üzerinde kendi oyunlarını geliştirebilmeleri için gereken araçları sunacak. Crytek Global İş Geliştirme Direktörü Carl Jones yaptığı açıklamada; “İki yıl önce CryENGINE 3 ‘ün yeni nesil konsollar için hazır olduğunu duyurmuştuk. Aradan geçen zaman bize bu sözün doğruluğunu kanıtlıyor. Oyun geliştiriciler Xbox One için oyun geliştirmeye başladıkça sağlayacağımız güçlü teknoloji ve destek, CryENGINE 3 kullanıcılarının sektörde her zaman en önde olmalarını sağlayacak” şeklinde konuştu. 

Crytek’in CryENGINE 3 teknolojisinin, dünyanın dört bir yanındaki lisans sahipleri tarafından online oyunların geliştirilmesinde kullanılmasının yanı sıra, gerekli tüm oyun sistem ve araçlarının bir arada sunulduğu ilk oyun geliştirme çözümü olma özelliğini taşıdığı iddia ediliyor.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları