Webrazzi Startup’13 programı belli oldu

Webrazzi Startup’13 programı belli oldu Webrazzi Startup’13 programı belli oldu

webrazzi-startup1322 Mayıs‘ta Point Hotel Barbaros’ta düzenlenecek olan Webrazzi Startup’13 konferansına artık bir haftadan kısa bir süre kaldı. Sizlerle daha önce konuşmacılarımızı paylaşmıştık, bugün ise Webrazzi Startup’13 programını açıklıyoruz.

Tüm gün sürecek olan Webrazzi Startup’13 konferansında çok sayıda yatırımcı ve girişimciyle Türkiye İnternet sektörünün fırsat alanlarını ve gelişmeleri konuşacağız. Genel olarak karşılıklı söyleşi şeklindeki oturumlarda Webrazzi kurucusu Arda Kutsal, konuşmacılarımızın ilgilendikleri alanları geçmişte yaptıkları yatırımları ve gelecek planlarını öğrenmek için konuşmacılarımızı mümkün oldukça zorlayacağını düşünüyoruz. :)

Öğleden sonra başlayacak olan Demorazzi isimli bölümümüzde ise adını daha önce çok fazla duymadığınız 7 girişim sunumlarıyla kendilerini tanıtma fırsatı bulacaklar. Biraz da süpriz olması için bu girişimlerin isimlerini şu anda açıklamıyoruz.

Hatırlatmakta fayda var; etkinliğe kısa bir süre kaldı eğer halen kaydını yaptırmadıysanız Webrazzi Startup’a kaydınızı buradan hemen şimdi gerçekleştirebilirsiniz.

Webrazzi Startup’13′te yer alacak çok değerli konuşmacılarımızın tamamını tekrar hatırlayacak olursak;  212 Yönetici Direktörleri Ali Karabey ve Numan Numan, Pronet kurucu ortağı Alp Saul, Webrazzi Kurucu ve CEO’su Arda Kutsal, Revo Capital kurucuları Cenk Bayrakdar ve Özcan Tahincioğlu, Earlybird Venture Capital ortakları Cem Sertoğlu ve Evren Üçok, melek yatırımcı ve Galata İş Melekleri Başkanı Emre Kurttepeli, yine son dönemlerin önemli melek yatırımcısı Hasan Aslanoba, SadeceHosting kurucusu ve CEO’su Selçuk Saraç, Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen, ismi yakın zamanda Evim.net yatırımı ile anılmaya başlayan EBRD’nin (European Bank for Reconstruction and Development) Türkiye yatırımlarını yöneten Yavuz Kaynar ve PayU Türkiye Ülke Müdürü Yunus Emre Güzer.

webrazzi-startup-13-program

Ali Karabey- 212 ltd

Alp Saul – Pronet

Arda Kutsal – Webrazzi

Cem Sertoğlu – Earlybird Venture Capital

Cenk Bayrakdar – Revo Capital

Emre Kurttepeli – Galata Business Angels

Evren Üçok – Earlybird Venture Capital

Hasan Aslanoba

Numan Numan – 212 ltd

Özcan Tahincioğlu – Revo Capital

Selçuk Saraç – SadeceHosting

Tamer Özmen – Microsoft Türkiye

Yavuz Kaynar – European Bank

Yunus Emre Güzer – PayU Türkiye

Webrazzi Startup’13 Konferansı’nın platin sponsorları PayU ve TEB, altın sponsorları 212Crenvo İKPozitrontmob, Dijital Medya sponsoru MedyaNet ve iletişim sponsoru Karnaval.com‘a da destekleri için tekrar teşekkür ediyoruz.

Webrazzi Startup’13 Konferansı’na sponsor olmak için geç kalmış sayılmazsınız. Eğer sponsor olmak istiyorsanız etkinlik (at) webrazzi.com adresinden ya da 0 (216) 3385603 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

payu-turkiye-175teb-logo-175

212-ltd-logo crenvoik-sponsorluk-logo  pozitron-sponsorluk-logo

tmob-sponsor

medyanet-sponsorluk-logo

karnaval-sponsorluk-logo

conference – Online Event Management with the ticketing solution from amiandoNot: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları