Trabzon’da işlem tamam

Trabzon’da işlem tamam Trabzon’da işlem tamam

Trabzonspor’un yeni teknik heyeti dün resmi sözleşmeleri imzalayarak yeni görevine resmen başladı. Bordo-Mavililer’de
Futbol
Genel Direktörü Ünal Karaman, Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay ve yardımcıları Hami Mandıralı, Hamdi Zıvalıoğlu, Turgay Karslı, Haluk Boğuşlu,
Almanya
’nın Hoffenheim Kulübü’nde daha önce görev yapan kondisyoner Yannick Obernauer ve idari menajer Serkan Ünver için imza töreni düzenlendi.
İlk olarak Ünal Karaman için imza töreni düzenlenirken, Kulüp Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, “
Trabzon
-spor sportif alanında bütün yapılanmanın en alt kademeden en üst kademesine kadar sorumlusu Ünal Hoca’dır” dedi. Karaman da “Önümüzdeki yıl lig başladığından itibaren Trabzonspor yeniden bir yapılanma içine girecektir” ifadelerini kullandı. Karaman ayrıca Mustafa Akçay ve ekibine son derece güvendiğinin altını çizerek çok iyi bir ekip ortaya çıkardıklarını söyledi.

Tolga’ya iyi haber

Geçen sezon 1461 Trabzonspor’u çalıştıran ve Trabzonspor’la üç yıllık sözleşmeye imza atan teknik patron Akçay ise “Kolay bir iş olmadığını biliyorum. Trabzonspor çoğu insanın nadide bir çiçeği. Onların o nadide çiçeği bize emanettir” dedi.
Tahkim Kurulu, PFDK’nın Trabzonspor kalecisi Tolga Zengin’e verdiği 1 resmi müsabakadan men ve 10 bin lira para cezasını kaldırdı.



Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları