Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri Sohbet Siteleri

slide2

Sohbet sitelerinin bu konuda en onemli etkeni ise her turlu insanin karsimiza cikmasina ragmen Sohbetin sadece bizim dilimizden anlayan bize saygi gosteren biri ile  gosterilmesidir ki buda en onemli etkendir. Sohbet ve Sohbet odalarina dair bir kac yazimi siz degerli dostlarimizla paylasmak isterim umarim begenirsiniz Sohbet ederken senmiydin o yada ben sendeki benmiydim hayatimizin en  degerli anlarimiydi yoksa hayatta her daim arka planda baktiklarimizmiydi. hayatta en guzel anilarimizda varmiydi acaba ben senle beni duslerkensen heran bitirme karari ile bitirme  ani ile yasadin ne yazikki bitirdin bendeki seni hadi gozun aydin.Sohbetleriniz vardi senle benle bahsettigimiz sohbetlerimiz vardi hayatta dair planlarimiz sohbetlerimiz vardi her daim gülüstugümüz ama anladimki hepsi birer numaradan ibaretmis yazik ettin senle bana hayatinda mutluluklar dilerim sen ihmal ederken beni ben seni beklerken sen beni bende sensiz yasarken sen hala umutla bakarken hata etmisim meger ne yazikki anladim  artik bu iliskinin sonu coktan konulmus gozun aydin ciktim hayatindan artik meydan senin.

Sohbet sırasında bir diğer husus ise Tahammül etmek dir ki bunun içinde en önemli etken  bir insanın hayatında yaşayıp yaşayabileceği en kötü duygudur. Sizi yıpratır, içten içe kemirir, bağırıp çağırmalarınız, sinir krizleriniz o kadar ve o kadar artar ve o kadar şiddetlenir ki zaman geçtikçe siz bile kendinizden korkar hale gelirsiniz velhasıl Sohbet sırasında ve de sohbet odalarında her ne olursa olsun tahammül göstermek ve de bazı şeylere sabır göstermek gerekir.

Ama bazen de öyle zamanlar olur ki haklı olduğunu bile bile haksız olduğunu sırf “tahammülün” kalmadığı için kabullenirsin. İşte tüm bu zamanlarda hep şunu söylersin ; , ne yaparsan yap, olmuyor  ki hayatta bazen dediğimiz zamanlarımız var, hem de çok.

Bezenlerimizle, keşkilerimizle, ahlarımızla, kocaman kocaman içimizde oturan egolarımızla ve hırslarımızla hükmetmeye çalıştığımız aslında bizim hayatımız, aslında tüm olan bitenlerden sadece biz etkileniyoruz. Ama yinede ne olursa olsun Sohbet odalarının bizlere kattığı en önemli etken bize gösterdiği en büyük sınav ise bizi diğer insanlara karşı sabır ve de tahammül öğrenmek ve de sözlerimizi söz verdiklerimizi asla unutmamak lazımdır ki bununda en büyüğü sanalda olsa söz sözdür düşüncesindeyim.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları