Sınav Saati Yapılan İnşaat Velileri Çıldırttı

Sınav Saati Yapılan İnşaat Velileri Çıldırttı Sınav Saati Yapılan İnşaat Velileri Çıldırttı

Bir yıldır çocuklarının büyük bir tempoyla çalıştığını ancak, inşaattan çıkan ses sebebiyle sınava konsantre olamadığını ifade eden veliler ile işçiler arasında gerginlik yaşandı. Tartışma inşaatın durması ile son buldu.

Bir yıldır LYS’ye hazırlanan öğrenciler büyük umutlarla bugün saat 10.00’da sınava girdi. Beyoğlu İstanbul Teknik Üniversitesi Kampüsü’nde imtihana giren öğrenciler ise sınav saatinde okulun karşısında yapılan inşaattan çıkan ses sebebiyle mağdur oldu. Öğrenciler sesten dolayı ilk dakikalarda konsantre olamadı. Dışarıda dua eden velileri ise inşaatı durdurmaya çalıştı. Gezi Parkı olayları sebebiyle yaklaşık 20 gündür iş yapamayan inşaatçılar, inşaata ara vermek istemedilerse de, vatandaşların baskısıyla çalışmalar durduruldu. İşçilerle tartışan veliler, önlem almayan İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve inşaat yetkililerine tepki gösterdi.

Tartışmalar inşaatın saat 10.25’te durmasıyla son buldu.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları