Remo Recover 3.0.1

Remo Recover 3.0.1 Remo Recover 3.0.1


Remo Recover

Mac için Dosya Kurtarma

Remo Recover, yanlışlıkla sildiğiniz veya biçimlendirme sırasında yedeklemeyi unuttuğunuz dosyalarınızı kurtarmak için kullanabileceğiniz, kolay kullanımlı ve güvenilir bir uygulamadır.

Sabit diskler, harici diskler, bellek kartları, flash sürücüler, FireWire sürücüler ve benzeri tüm depolama ortamlarından, 300’den fazla dosya türü için kurtarma işlemi gerçekleştirebileceğiniz başarılı bir yazılımdır.

HFS+, HFSX, FAT16 ve FAT32 bölümleri/birimleri için dosya kutarma işlemlerine olanak sağlayan program, kayıp verilerinizi kurtarma konusunda kendine özgü benzersiz yapısıyla kullanıcılara son derece yardımcı olacaktır.

Ayrıca yazılım SD kartlar, MMC kartlar ve XD kartlar gibi sabit diskler ve hafıza kartları için de dosya kurtarma işlemlerini desteklemektedir.

Mac üzerinde silinen veya kaybolan verilerinizi geri getirme şansı sunan Remo Recover, mutlaka arşivinizde yer alması gereken yazılımlardan bir tanesi.

Indir

Remo Recover Ekran Görüntüleri
Remo Recover
Remo Recover 2
Remo Recover 3
Remo Recover 4


Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları