Philips Fidelio SoundSphere Gaipten Çalıyor

Philips Fidelio SoundSphere Gaipten Çalıyor Philips Fidelio SoundSphere Gaipten Çalıyor

Bu sayısal güğümlerle kablosuz olarak ayran yapabiliyor, tuz ve köpük seviyesini telefonun ekranından izleyebiliyorsunuz. Şaka elbette.

Philips Fidelio SoundSphere DS9800W

Philips Fidelio SoundSphere DS9800W

Bunlar aslında Philips’in yeni Fidelio SoundSphere DS9800W kablosuz AirPlay destkekli hoparlörleri. Ancak boru çiçeği, süt güğümü ya da havan topu görünümüne sahip olmayan diğer sıradan hoparlörlerle benzer bir ses kalitesine sahip olsalar da fiyatları oldukça pahalı. Bir aya kalmadan raflara çıkması beklenen Fidelio dizisi ürünlerin büyük modelleri 800$’dan kapıyı açarken, daha küçük modellerin 400$ dolayından satılması bekleniyor. O kadar param yok diyenler 230$’lık kelepir(!) fiyatıyla AD7000W modelini de tercih edebilirler. Fiyatların yurtdışı olduğunu da hatırlatalım.

Ancak yalnızca 16bit ses kalitesini destekleyen AirPlay için bu kadar pahalı hoparlörler alınır mı emin değiliz. Elbette ağırladığınız misafirlerinize ne kadar hovardaca para harcayabildiğiniz konusunda hava atma derdiniz yoksa.

Bu arada Engadget ürünleri ele geçirip kurcalamayı başarmış. İlgili habere ve ürün videosuna buradan ulaşabilirsiniz.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları