Mavi Marmara Saldırısının 3. Yılı

Mavi Marmara Saldırısının 3. Yılı Mavi Marmara Saldırısının 3. Yılı

MAZLUMDER üyeleri, Gazze’ye insani yardım taşıyan Mavi Marmara gemisine uluslararası sularda düzenlenen saldırının 3. yılı nedeniyle İsrail’in Ankara Büyükelçiliği önünde, saldırının yaşandığı sabah saatine kadar sürecek eylem başlattı.

Filistin bayraklarıyla İsrail Büyükelçiliği konutunun yanındaki parkta toplanan MAZLUMDER üyeleri, “Katiller hesap vermeden bu davadan vazgeçmeyiz”, “Mavi Marmara onurumumuzdur” yazılı pankartlar açıp, İsrail aleyhinde dövizler taşıdı.

MAZLUMDER Ankara Şubesi Başkanı Mehmet Can Çağlayan, grup üyelerinin akşam namazını kılmasından sonra yaptığı açıklamada, Mavi Marmara saldırısını gerçekleştirenlerin ve sorumlularının cezalandırılmasını istediklerini belirterek, “İsrailli faillere yargı muafiyeti tanındığını” iddia etti.

Çağlayan, sabaha kadar bekleyip saldırının gerçekleştiği saat 04.00 sıralarında basın açıklaması yapacaklarını kaydetti.

Zaman zaman tekbir getiren grup, İsrail aleyhinde sloganlar attı.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları