LİG TV’nin Android uygulaması 6 ayda 1 milyon kullanıcıya ulaştı

LİG TV’nin Android uygulaması 6 ayda 1 milyon kullanıcıya ulaştı LİG TV’nin Android uygulaması 6 ayda 1 milyon kullanıcıya ulaştı

lig-tv-infografik-Türkiye’deki spor karşılaşmalarını yayınlayan kuruluşlarından biri olan LİG TV, resmi internet sitesi için yayınladığı Android uygulaması için bir infografik paylaştı. İnfografikte uygulamayı indiren kullanıcılar hakkında önemli bilgiler bulunuyor.

İnfografikte yer alan bilgilere göre uygulama yayınlandıktan sonra ilk üç ayda 500 bin, ilk altı ayda ise 1 milyon kez indirilmiş durumda. Bu rakamla beraber LİG TV uygulamasının günlük ortalama 5 bin 45 kişi tarafından indirildiğini paylaşalım.

Söz konusu bir Android uygulama olunca uygulamanın en fazla indirildiği cihaz Samsung oluyor. Yüzde 72 pay alan Samsung’u yüzde 7.9 ile Sony ve yüzde 6.4 ile HTC izliyor. En fazla inen cihaz ise Samsung Galaxy S3.

Söz konusu dönem içinde LİG TV’nin Android uygulamasını indiren kullanıcılar 6.2 milyon gol izledi. En çok izlenen goller arasında Didier Drogba’nın Akhisar Belediyespor’a attığı gol bulunuyor. İzlenen maç özeti sayısı ise 6.1 milyon olduğunu görüyoruz.

LİG TV uygulamasının 1 milyon Android’de, 1.1 milyon iPhone’da ve 226 bin iPad’te bulunduğunu belirtelim. LİG TV’nin Android uygulaması için hazırladığı infografiği aşağıda detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

LİG TV’nin Android uygulamasını buradan, iOS uygulamasını ise buradan indirebilirsiniz.

lig-tv-android-uygulama-infografikNot: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları