Küfür Skandalından Sonra CHP Ankara Hacklendi

Küfür Skandalından Sonra CHP Ankara Hacklendi Küfür Skandalından Sonra CHP Ankara Hacklendi

İlişkili Haberler

CHP’de ‘Küfürlü Tweet’ İstifa Getirdi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın annesine Twitter hesabından küfürlü bir tweet attığı iddia edilen CHP Ankara İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Umut Tuğluoğlu’nun mesajının ardından istifası istenmiş, dün de Tuğluoğlu istifasını CHP Ankara İlBaşkanlığına sunmuştu.

Umut Tuğluoğlu’nun cumartesi gece yarısı Twitter hesabından Gezi Parkı eylemleri sırasında ellerinde sallamalarla eylemcilere saldıran kişiler üzerinden AK Parti’lilere ve Başbakan Erdoğan’ın annesine yönelik küfür içeren bir paylaşımda bulunduğu iddia edilmişti. Tuğluoğlu, söz konusu küfürlü tweetlerin kendisine ait olmadığını ifade etmişti.

Bu gelişmenin ardından CHP Ankara İl Örgütü’nün web sayfası www.chpankara.org hacklendi. Hackerler sayfaya “CHP’ye ve tüm yandaşlarına sesleniyoruz. Türkiye’ye faydalı şeyler yapmadığınızi, yapanlara da çamur attığınız sürece peşinizdeyiz” notunu düştü.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları