Kısırlığa doğal çözüm

Kısırlığa doğal çözüm Kısırlığa doğal çözüm

En az bir yıl kadar korunmasız bir şekilde gerçekleşen ilişkilerden gebelik elde edilmemesi durumunda kısırlık sorunundan söz edilmekte ve bu sorunun çözümü için tıbbi müdahalelere başlanmaktadır. Günümüzde hem kadınlarda hem de erkeklerde sıkça yaşanan kısırlık problemine karşı modern ve alternatif tıbbın pek çok çözüm yöntemleri bulunmaktadır. Bu makalemizde ise kısırlığa karşı doğal çözüm yollarından yararlanmak isteyenlere önerilerde bulunuyoruz.

kisirliga-dogal-cozumler

Kısırlığa doğal çözümler

Kısırlığın tedavisi için elbetteki en önemli etkili yöntem tıbbi tedavi metotlarıdır. Ancak tıbbi tedavi metotları ile birlikte kısırlığa doğal çözüm yöntemlerinin de uygulanması bu sorunun ortadan kalkmasına vesile olmaktadır. Kısırlık tedavisi süre zarfında alternatif yöntemleri de uygulamakta yarar vardır diyor ve sizlere kısırlığın bitkisel çözümlerini sunuyoruz.

Ahududu, zencefil, karnabahar, B6 vitamini ihtiva eden besinler, ayçiçeği, çinko bakımından zengin gıdalar kısırlığa doğal çözüm yöntemlerindendir. Ahududu yapraklarından ve zencefilden çay demleyip içebilirsiniz. Özellikle de zencefil sperm sayılarını arttırıp spermleri hareketlendirmektedir.

]]>

Karnabahar, su teresi, ıspanak, muz, bamya, soğan, brokoli, kabak, karalahana, yer lahanası, bürüksel lahanası,bezelye, turp, keçiboynuzu, ak ceviz, acı bakla, yer fıstığı, susam, soya fasulyesi, su teresi, çemen, hardal, badem, bakla, mercimek, taze fasulye, hindiba, börülce, kuru erik, ve kuşkonmazı kısırlığa doğal çözümlerdir. Bunları düzenli tüketmeye özen gösterin.

Bir önceki Gilbert hastalığı tedavisi başlıklı konumuzda gilbert hastalığı nasıl geçer, gilbert hastalığı tedavi ve gilbert hastalığı ve tedavi yöntemleri hakkında bilgiler sunulmuştu.

]]>Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları