Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Kardeşe Doğum Günü Mesajları Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Kardeşler doğdukları günden beri hayatımızda çok önemli bir rol oynarlar. Tıpkı anne babamızın ya da ablamızın bizi koruyup kolladıkları gibi, bizde kardeşimizi koruyup kollarız. Bu iç güdüsel bir şekilde olur. Onu dış dünyanın tüm kötülüklerden korumak ve üzülmesini engellemek isteriz. Ona karşı bazı sorumluluklarımız vardır. Her ne kadar sık sık kavga etsek ve tartışsak bile hemen ardından affederiz. Hayatımızdaki ve kalbimizdeki yeri herkesten daha ayrıdır. Doğduğu günü genellikle asla unutmayız. Doğum gününde ona aldığımız bir hediye eşliğinde telefonuna atacağımız mesaj onu çok mutlu edecektir. Kardeşe doğum günü mesajları olarak internette bulduğunuz ve sizi yansıttığını düşündüğünüz mesajlardan birini atabilirsiniz.


Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara kardeşim…

Küçük prenses senin kadar sevecen, mutlu, eğlenceli ve güzel bir kardeşim var, iyi ki var! Kutlu olsun doğum günün. Nice yaşlara.

Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun! Mutlu yıllar canım kardeşim.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik kardeşim.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Mutlu yıllar canım kardeşim.

Hey delikanlı, senin yürüdüğün yolları ben çoktan dönüyorum ama korkma önünde de olsam ben her zaman senin yanındayım, biraz çelişkili oldu sanki yani kalbim yanında demek istemiştim, eh iyi ki doğdun velet. Doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın en güzel kardeşi doğum günün kutlu olsun. İyi ki kardeşimsin. Nice yaşlara.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Mutlu yıllar canım kardeşim.

Doğum gününde sana en güzel hediyeyi vermek isterdim ama seni sana nasıl verebilirim kardeşim! Nice mutlu yıllara.

İyi ki doğdun canım kardeşim. Seni çok ama çok seven candan seven kardeşin doğum gününü kutluyor.

Pişt cadı, sana doğum gününde bir tane uçan süpürge alacaktım ama sende düzinesi vardır diye kalkışmadım iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları