iPhone 5S’te Parmak İzi Okuyucu?

iPhone 5S’te Parmak İzi Okuyucu? iPhone 5S’te Parmak İzi Okuyucu?

iPhone 5S’in giriş düğmesi, dışardan her zamanki giriş düğmesine benzese de içerden eskisi gibi görünmeyebilir. Yeni sızan bir görüntüye göre Apple, iç yapısını yeniden tasarladığı iPhone 5S’in giriş düğmesini de değiştirecek.

Letem Svetem’in Çekçe Apple blog’unda verdiği bilgiye göre Apple, iPhone 5S’in giriş düğmesi için daha uzun ve daha ince bir konektör kullanacak. Apple’ın bu değişikliği cebin içerisinde bir parmak izi tarayıcısına yer açmak için yaptığı söyleniyor. Bununla birlikte bu yeni sızıntı, parmak izi tarayıcısının giriş düğmesine entegre edileceği iddialarını suya düşürüyor.

Yine de düğmenin daha küçük hale gelmesi, düğmenin üzerine bir parmak izi tarayıcısının eklenmesi anlamına gelebilir. Şirket daha önce iPhone’a biyometrik işlevler ekleyecek bir parmak izi sensörünün patentini almıştı. Bunun yanında Apple’ın güvenlik firması AuthenTec için geçen sene 356 milyon doları gözden çıkardığını da hatırlatalım.

Son zamanlardaki iPhone 5S söylentileri arasında yeni renk seçeneklerinden 12 megapiksellik bir arka kameraya farklı iddialar var. Henüz doğrulanmayan bir rapor ise rakiplerinin gerisinde kalmaya başlayan Retina ekranın yoğunluğunun 2 katına çıkacağı yönünde.

iphonemodule.jpgNot: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları