Halaya Doğum Günü Mesajları

Halaya Doğum Günü Mesajları Halaya Doğum Günü Mesajları

Halaya Doğum Günü Mesajları

Akrabalar arasında bazıları vardır ki, bize çok yakındır. Onlarla aramızda akrabalık bağının daha ötesinde, çok daha özel bir bağ vardır. İletişimimiz diğer akrabalara göre çok daha yüksektir. Her şeyimizi paylaşırız ve bundan gocunmayız. Maddi manevi her sıkıntımızda yanımızda olurlar ve bunu hissettirirler. Bizimde onlara hissettirmemiz onları mutlu edecektir. Onların bizim önemli ve özel günlerimizi anımsadığı gibi bizde halalarımızın doğum günlerini hatırlamalıyız. Kısa cümlelerden oluşan fakat duygu yüklü olan mesajlarımız onları son derecede memnun edecektir. Sevgilerinin karşılıklı olduğunu hissetmek herkesi olduğu gibi onları da daha iyi hissettirecektir. Halaya doğum günü mesajları atmak istiyor iseniz internetten kolaylıkla bulabilirsiniz. İşte bazı doğum günü mesajları.


Canım halam. Yeni yaşının sana her zamankinden daha çok mutluluk ve huzur getirmesini dilerim. Nice yıllara.

Nice yıllara canım halam. Seni çok seviyorum yeni yaşını kutlarım. Yüzün hep gülsün.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun güzel yüzlü halam.

En güzel günler, en güzel seneler hep senin olsun ve biz hep beraber olalım. Canım halam iyi ki varsın nice mutlu yıllara.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken, geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seven yeğenin.

İradenle sabrına, yüreğinle sevgine, dününle yarınlarına öyle sarıl ki, hayat önünde el pençe divan dursun. Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllara halacım.

Tesadüfen doğduk, mecburen yaşıyoruz. Doğarken neden ağladığımızı maalesef yaşarken anlıyoruz. Doğum günün kutlu olsun güzeller güzeli halam.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yallar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara halacığım.

Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal. Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Kalbinden ne geçiyorsa, hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Yeğenin mutlu yıllar diler.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın. Canım Halacığım.

Kalbi gibi yüzü de güzel olan canım halam. Önündeki yeni yılların sana her zaman mutluluk getirmesini dilerim nice yeni yaşlara.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun, nice mutlu yıllara halacığım.

Dünyanın en tatlı halasına bu doğum günü mesajını gönderiyorum, nice yıllara seni çok seviyorum.

Bir yaş daha büyüdüğünü duydum güzel insan. Daha nice yıllarda birlikte olmak dileğimle yeni yaşını kutlarım.

Samimiyetiyle kendini herkese sevdiren, masumiyetiyle herkesi kendi gibi sanan, ama ne olursa olsun yüzünden gülümseme eksik olmayan insana iyi ki doğdun. Canım halacığım.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları