Gribe Yakalanmadan Bağışıklığınızı Güçlendirin

Gribe Yakalanmadan Bağışıklığınızı Güçlendirin Gribe Yakalanmadan Bağışıklığınızı Güçlendirin

Gribe yakalanmadan, bağışıklık sistemimizi güçlendirelim ki, vücudumuz mikroplarla daha güçlü savaşabilsin.Tüketebilceğimiz bir çok besin bağışıklık sistemimizi güçlendirir bizi hastalıklara karşı korur ve enfeksiyonlara karşı vücudumuzu daha dirençli kılar.işte o mucizevi gıdalar;

 

SOĞAN: Çiğ olarak tüketildiğinde bağışıklık sistemini güçlendiriyor.

 

YER ELMASI: Bu sebzenin pişirilerek veya çiğ olarak tüketilmesi gerekiyor. Bağırsaklardaki faydalı bakterileri besleyerek bağışıklık sistemini güçlendiriyor.

 

KARABİBER: Kırmızı, siyah ve yeşil renkli çeşitler aynı ağaçtan farklı zamanlarda toplanan ürünleri temsil ediyor. İçeriklerindeki aktif maddelerin miktarları farklı olduğu için, bunların karıştırılarak tüketilmesi gerekiyor.

 

KEFİR: Kafkas halklarının uzun yaşam sırrı olan bu içeceğin hücre deneylerinde de olumlu sonuçlar verdiği belirtiliyor. Kanada’daki Macdonald McGill Üniversitesi’nde yapılan bir çalışmada, kefirin meme kanseri hücrelerinin üremesini engellediği, Kanada Moncton Üniversitesi’nde yapılan bir hayvan deneyinde ise kanserli dokudaki bağışıklık moleküllerini artırdığının ortaya çıktığı belirtiliyor.

 

ARI POLENİ: Her sabah aç karna 1 tatlı kaşığı arı poleni yutmak bağışıklık sistemini güçlü tutuyor. Arı poleni içerdiği yüksek doz B grubu vitaminlerinin yanında, hormon ve enzim yönünden de önemli.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları