FIFA daha çok seyirci istiyor

FIFA daha çok seyirci istiyor FIFA daha çok seyirci istiyor

FIFA 20 Yaş Altı Dünya Kupası Kayseri Genel Koordinatörü Luis Castro, en büyük isteklerinin daha fazla seyirciyi stadyumda görmek olduğunu söyledi.

Vali Orhan Düzgün’ü makamında ziyaret eden Castro, Kayseri’yi çok beğendiklerini belirterek, maçlara ev sahipliği yapan Kadir Has Stadyumu’nun örnek bir stadyum olduğunu belirtti.

Turnuvanın dünyanın dört bir yanında izlendiğini ifade eden Castro, “Dünyada 500 milyon insan bu turnuvayı izliyor. Stadyum ve olanaklar çok güzel. En büyük isteğimiz daha fazla izleyiciyi stadyumda görmek” diye konuştu.

Vali Düzgün ise geleceğin yıldızlarını Kayseri’de ağırlamaktan mutluluk duyduğunu, bugün itibariyle çeşitli kampanyalar yaparak, kalan 4 maçı daha çok seyircinin izlemesini sağlayacaklarını dile getirdi.

Turnuvanın devam ettiği diğer illere kıyasla maçlara ilginin Kayseri’de daha yoğun olduğuna dikkati çeken Düzgün, “Stadyumumuzun kapasitesinin büyük olması sebebiyle gelen spor severlerin sayısı daha az görünüyor. Bu bir mazaret değil, bugünden itibaren daha çok seyirci sahada olacak. Yerel basın ile yaptığmız ilan ve reklamlarla daha çok seyirciyi maçlara davet ettik” diye konuştu.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları