Eşini öldürüp 6 ay sonda da boşanma davası açtı

Eşini öldürüp 6 ay sonda da boşanma davası açtı Eşini öldürüp 6 ay sonda da boşanma davası açtı

MERSİN – Mersin İl Sağlık Müdürlüğü’nde hemşire olarak görev yaparken 27 Aralık 2008 tarihinde kaybolan ve sürdürülen soruşturma kapsamında kocası Efecan Sürer tarafından sopayla dövülerek öldürüldüğü ortaya çıkan Diba Sürer cinayetinde ilginç bir ayrıntı ortaya çıktı. 5 yıl sonra aydınlatılan cinayet olayının ardından Kütahya’da yakalanarak Mersin’e getirilen Efecen Süren, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Mahkemede suçunu itiraf eden Efecan Süren’in, cinayetten 6 ay sonra kayıp eşi hakkında boşanma davası açtığı öğrenildi.

DAVA 2010 YILINDA SONUÇLANDI

Mersin mahkemelerine açılan davanın 2010 yılının Haziran ayında sonuçlandığı ve hemşire Diba Sürer’in bulunamaması nedeniyle ‘boşanma’ kararının, gazete ilanlarıyla duyurulduğu belirtildi. Katil zanlısı Efecan Sürer’in boşanma davasında kardeşlerini şahit olarak gösterdiği öğrenildi.

Öte yandan, hemşire Diba Sürer’in cesedinin bulunmasına yönelik çalışmaların ise halen devam ettiği ifade edildi.(DHA/Mustafa İnsan)Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları