Eşe Doğum Günü Mesajları

Eşe Doğum Günü Mesajları Eşe Doğum Günü Mesajları

Eşe Doğum Günü Mesajları

Eşlerimiz hayatımızı birleştirdiğimiz, iyi ve kötü günde, her zaman yanında olacağımıza söz verdiğimiz hayatımızı adadığımız kişilerdir. İleride doğacak olan çocuklarımızın anne, babasıdır. Bu yüzden onlara çok değer veririz ve sonsuz bir sevgi duyarız. Bazı zamanlarda bunları iyi bir şekilde ifade edemeyip hissettiremeyebiliyoruz. Fakat onun var oluşunun bize büyük bir armağan olduğunu büyük bir içtenlikle kabul ediyoruz hepimiz. Doğum gününde ona atacağımız bir mesaj bile eşinizi çok mutlu edecektir. Eşe doğum günü mesajları olarak içinizden gelenleri yazabilirsiniz. Ya da internetten bulduğunuz ve sizin duygularınızı anlattığını düşündüğünüz mesajları gönderebilirsiniz. Çok mutlu olacağına ve size minnet duyacağına eminiz.  Onu doğurduğu için annesine de teşekkür etmeyi de unutmayın.

Annenden Allah binlerce kere razı olsun, senin gibi bir insanı doğurduğu için. İyi ki doğdun güzeller güzeli…

Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun.

Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim. İyi ki doğdun baş tacım.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere rastladığımsın sen. Bulduğuma hala inanamadığımsın. Sen gülücüklere herkesten fazla layık olduğuna inandığımsın. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Uzun yılar daha yanı başımdan ayrılma emi. Nice senelere. İyi ki doğdun aşkım.

Yanı başımdan hiç ayrılmadan daha nice yıllar geçirmeyi dilerim. İyi ki doğdun aşkım.

Seni tahmin edeceğin kadar değil,tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana ”Eşim” diye bildiğim için çok şanslıyım. İyi ki doğmuşsun. Canım karıcığım.

Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. iyi ki varsın..

Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun sevgilim.

Sen dileklerimsin, yaşadığım hayatın içinde can nefesisin, sen bir değil bin asra bedelsin, sen hayatımda ki tek özelsin bebeğim, doğum gününü kutlarım sevgilim.

İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun ve milyonarca insandan beni seçmişsin. Canım sevgilim, hayat arkadaşım. Seni çok seviyorum, nice yıllara.

Geldin gönlümün sultanı oldun. Biricik aşkım seni çok seviyorum. Nice yaşlara…

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Bu gün güzeller güzeli eşimin doğum günü. Bu gün benim en güzel günüm. Hayat hep sana mutluluklar getirsin bir tanem. Daha hep beraber nice yaşlara.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları