Erdoğan’dan Terim açıklaması

Erdoğan’dan Terim açıklaması Erdoğan’dan Terim açıklaması

Başbakan Erdoğan, Beyaz TV Spor Müdürü Ertem Şener’e verdiği özel röportajda, “TFF, Fatih Hoca’yı bu göreve getirmekle isabetli bir karar aldı. Hasan Doğan’ın TFF Başkanı olduğu dönemde, bir yerde şampiyonluğu kaçırdık. Fatih Hoca ile inşallah Milli Takımımız’ın yeni bir heyecan kazanacağına inanıyorum. Temenni ederim ki, Terim bu sezondan sonra bütünüyle Milli Takım’ı üstlenir, Milli Takım’ı miniklerinden alıp en üst seviyeye kadar yeni bir yapıyla ortaya çıkarır” dedi.

Özdemir: Fenerbahçe 15 yıl geriye gitti

CAS’ın Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın cezalarını onaması hakkkında ise Başbakan Erdoğan, “Karar verilmiştir, karardan geri dönüş mümkün değil. UEFA kongresinde söylemiştim; Tüzel kişilikler cezalandırılmamalı, varsa kişiler cezalandırılsın. Ne yazık ki UEFA, tüzel kişilikleri cezalandırmak suretiyle, yani Beşiktaş’ın 20 milyon seyircisini de bu vesileyle cezalandırdı. Aynı şekilde Fenerbahçe’nin 20-25 milyon seyircisini cezalandırdı. Bunu doğru bulmuyorum, yanlış bir karar olarak görüyorum. Artık bu karara uymaktan başka bir şey kalmadı. Çünkü nihai karar mercii CAS’tı. Artık bundan sonra geleceğe bakmak lazım” ifadelerini kullandı.

Fatih Terim destek istedi

UEFA: Fenerbahçe’yi cezalandırın!Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları