Cumhurbaşkanı Gül Hakan Fidan’la görüşecek

Cumhurbaşkanı Gül Hakan Fidan’la görüşecek Cumhurbaşkanı Gül Hakan Fidan’la görüşecek

ANKARA – Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, bugün Çankaya Köşkü’nde, Milli İstihbarat Teşkilatı Müsteşarı Hakan Fidan’ı saat 14.00’te kabul edecek.

Gül, bu görüşmenin ardından saat 15.00’te Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Metin Feyzioğlu ve beraberindeki heyet ile de görüşecek.

Feyzioğlu, Taksim Gezi Parkı eylemlerinden sonra da Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e bir mektup göndermiş ve halkın hem provakatörlerden hem polisten aynı şekilde korktuğunu belirterek, göstericilere şiddet uygulayan polislerin tespit edilip cezalandırılmaları için halka güvence verilmesini istemişti. Feyzioğlu, internet sitesinden yaptığı bir başka açıklamada ise Gül’e çağrıda bulunarak, “Kontrol edilemeyecek bir halk hareketine dönüşmekte olan olaylara müdahil olunuz. Halk hareketi şiddetle bastırılamaz. Şiddet, şiddeti doğurur. İstanbul Valisi’ne, yurt genelinde protestoların geliştiği tüm illerin valilerine ve İçişleri Bakanı’na polis şiddetine son verilmesi talimatını veriniz” demişti.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları