Cuma Mesajları

Cuma Mesajları Cuma Mesajları

Cuma Günü Mesajları, Cuma Mesajları, Cuma Mesajları 2016, Cuma Günü Mesajları 2016, Cuma Sözler, Cuma Mesajları Kısa


بِسْــــــــــــــــــمِ اﷲِالرَّحْمَنِ اارَّحِيم
Yakınlık ne zaman içinde ne mekanla sınırlıdır. Eller Allah’a açıldığında akla ilk gelen sevilenlerdir. Aklımda, yüreğimde ve duamdasınız hayırlı cumalar olsun inşallah…

Ey Rabbim; gözlerimizden sevgiyle bakan ışıkları eksik etme, hayırları görmeyi ve her yaratılanı senden kaynaklı sevmeyi nasip et. Amin. Hayırlı cumalar.

Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı nlinku cumalar.

Dua çiçeğini bilir misin, yeryüzünde sulanır, gökyüzünde açarmış. Melekler kulunuzdan deyip Rabbimize sunarmış. Dualarda buluşmak dileğiyle hayırlı cumalar.

Cumanız mübarek olsun. Gününüz maddi ve manevi anlamda aydınlık, gönlünüz güzel olsun. Sizi kedere, üzüntüye sevk edecek ne kadar olumsuzluklar varsa sizden her daim uzak olsun. Allah sonumuzu hayretsin. Kurtuluşa erenlerden eylesin. Amin.

Cennet bahçelerinin gülleri yüzünüze, bülbüllerin nağmeleri dilinize, Allah sevgisi gönlünüze, bu hoş günün bereketi üzerinize olsun. Hayırlı nurlu cumalar.

Bir dua gönderiyorum hepinize sağlık, mutluluk, huzur olsun. Sevdikleriniz yanınızda dünyanız barış dolu olsun. Allah’ın selamı üzerinize olsun. Hayırlı cumalar dilerim.

Allah’ın selamı rAhmeti ve bereketi üzerimize olsun. Günümüz aydın, cumamız mübarek olsun. Hayırlı cumalar.

Allah’ın rAhmetini isteklayanlar. Allahtan gelen imtihanlara iyi sabretsinler. RAhmet meyvesi çile çekmeden yetişkinlaşmaz. Hayırlı cumalar.

Allah’ım; dilediğini veren, dilediğini de alan kudretin ile hayatımıza bereket ihsan eyle. Amin. Hayırlı, nurlu feyizli cumalar.

Hernet, bütün kardeşlerimin Cuması mübarek olsun. Allah herkese şifa versin, en hoş gününüz gülümsemelerle bitsin inşallah. Hayırlı cumalar…

Kalbinizden geçen bütün dualar, dilinizden amin olarak dökülsün inşallah. Hayırlı cumalar…

Mutluluk yakanıza yapışsın, huzur ayağınıza dolaşsın, sevinç ellerinize bulaşsın, hoşlikler kirpiklerinizi ıslatsın inşallah. Cumanız mübarek olsun.

Rabbim bizleri hizmet kapısından, rAhmet nazarından, cennet kokusundan, kendi rızasından mahrum etmesin. Hayırlı Cumalar.

Rabbim; bizi bugün de dua edenlerden, her daim şükredenlerden ve sevmeyi bilenlerden eyle. Allah Cumamızı kabul ve mübarek eylesin.

Sen ki; suskun gönüllerde saklı kalanları bilirsin, ne istek ediyorsak en hayırlısından ver bize Ya Rabbim. Hayırlı nurlu cumalar.

Uzaklardan bir yel eser ilkbahar akşamında. Gönüller bir olsun mekanlar kimin umurunda. Kardeşlik, sevgi hissetmektir arada yollar olsa da. Hayırlı cumalar dilerim.

Ya Rabbi Cumayı en bereketli gün yaptığın gibi, bizi de bu günün bereketiyle bereketlenenlerden eyle. Cumamız mübarek olsun.

Şükür ki; karanlığı aşan, Cuma’ya ulaşan dualarımız var. Hayırlı Cumalar.

Yaşantınız Allah yolunda ve hayırlar ile dolu olsun inşallah. Cumanız mübarek dualarınız kabul olsun.

Selamların en hoşi sizin üzerine olsun. Allah Cumanızı kabul ve mübarek eylesin.

Cuma günü, iyiliklerin hazinesidir ve hoş şeylerin membaıdır. Allah cumanızı kabul ve mübarek eylesin.


Sayfa: 1 2


Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları