Cep ve tabletten yeni bir sektör çıktı!

Cep ve tabletten yeni bir sektör çıktı! Cep ve tabletten yeni bir sektör çıktı!

Akıllı telefon ve tablet satışlarındaki patlamayla, aksesuvar pazarı da hızla büyüdü.

Başta kılıf ve kulaklık olmak üzere binlerce ürün, teknoloji ve müzik marketlerinde her geçen gün daha çok yer buluyor. Araştırmalar, tüketici elektroniği aksesuvar pazarının 125 milyon Euro’luk bir büyüklüğe ulaştığını gösteriyor.

Bilgisayar, televizyon ve cep telefonu gibi ürünler hayatımızın artık vazgeçilmez parçaları durumunda. Bir müzik ya da teknoloji marketine gittiğinizde bu ürünlerde kullanılmak için üretilen binlerce aksesuarla karşılaşabiliyorsunuz. Hatta bu kategorideki ürünler söz konusu mağazalarda giderek daha geniş yer kaplamaya başladı. Aksesuar pazarı, televizyon, cep telefonu ve bilgisayar başta olmak üzere bu ve benzeri ürünlerin ihtiyaç duyduğu ürünleri kapsıyor. Notebook için satın aldığınız bir çanta da, cep telefonu için aldığınız bir kulaklık da, televizyon için aldığınız bir HDMI kablo da aksesuar pazarının içine giriyor. Anlayacağınız büyüklüğü 125 milyon Euro’ya ulaştığı tahmin edilen ve hızla büyüyen son derece geniş bir pazardan söz ediyoruz.

teknolojiNot: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları