Bursaspor, UEFA’yı bekliyor

Bursaspor, UEFA’yı bekliyor Bursaspor, UEFA’yı bekliyor

Bursaspor Genel Direktörü Ayhan Barışıcı, Avusturya’da yapılacak kampa kadar transferi sonlandırmak istediklerini söyledi.
Bugüne kadar medyada yer alan isimlerin kafaları karıştırdığına dikkat çeken Ayhan Barışıcı, şöyle konuştu:
“UEFA, Beşiktaş ve Fenerbahçe kulüpleriyle görüşme yaptı. Karar büyük bir olasılıkla Salı günü açıklanacak. O güne kadar biz sadece teknik direktörümüz Hikmet Karaman’la yaptığımız toplantıda önerdiği isimler üzerinde çalışmalar yapıyoruz. UEFA kararı verdiğinde Şampiyonlar Ligi mi, UEFAAvrupa Ligi’nde mi olacağımız belirlensin, ona göre çalışmalar yoğunluk kazanacak.”
Futbol Federasyonu’nun yabancı sınırlandırmasıyla ilgili aldığı kararla ilgili de Ayhan Barışıcı, “Türkiye’de Futbol Federasyonu’nun yabancı konusunda aldığı karar ortada. Artık sahada 6 yabancı olabilecek. O nedenle yabancı konusunda çok dikkatli olmamız gerekiyor. Aldığınız birçok yabancının dört tanesi tribünde olacak. Bu nedenle yabancı konusunda sıkıntılı durumdayız. Şu an 6 yabancımız zaten var” diye konuştu.
İngiltere’den gelmeyen Scoot Carson’a çarşamba gününe kadar Türkiye’ye gelmesi için davet yazısıgönderdiklerini de vurgulayan Barışıcı, “Gelmemesi halinde yasal işlemler yapılacak” dedi.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları