Bursa’da kongre ertelendi

Bursa’da kongre ertelendi Bursa’da kongre ertelendi

Bursaspor Kulübünün olağanüstü kongresi, yeterli çoğunluk sağlanamaması nedeniyle 17 Haziran’a ertelendi.
Kulüp Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Kadir Şankaya, kongrenin gerçekleştirilmesinin planlandığı Atatürk Spor Salonu’nda gazetecilere yaptığı açıklamada, kayıtlı 3 bin 126 üyeden 320′sinin hazır bulunduğunu söyledi.
İlk toplantıda kongre yapılabilmesi için salt çoğunluk olan en az bin 563 üyenin salona gelmesi gerektiğini belirten Şankaya, “Yeter sayıya ulaşılamadığı için olağanüstü genel kurul, 17 Haziran Pazartesi günü saat 19.00′da Atatürk Spor Salonu’nda çoğunluk aranmaksızın yapılacak” dedi.
Hayri Yazıcı lehine başkan adaylığından çekilen Recep Bölükbaşı ise bu kararı, Yazıcı’nın yönetim listesine girmek için almadığını ifade etti.
Bazı anların insanlar için sınav olduğunu dile getiren Bölükbaşı, “Bu süreçte şahit olduklarım anlaşılabilir değil. Hayri Yazıcı’nın listesine girmem için herhangi bir görüşme ya da pazarlık yapılmadı. Yazıcı benimle görüşerek listeye girmem için ikna etti” diye konuştu.
Salonda, başkan adayları Hayri Yazıcı, İlhan Uslu, Erkan Körüstan ve Muzaffer Önadım da hazır bulundu.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları