Bülent Arınç Sünnet Düğününe Katıldı

Bülent Arınç Sünnet Düğününe Katıldı Bülent Arınç Sünnet Düğününe Katıldı

Sukaypark Tesisleri’ndeki sünnet cemiyetine Vali Şahabettin Harput ve Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile birlikte gelen Arınç, çocukların sünnetinin hayırlı olmasını diledi. Çocuklara hediyelerini veren Arınç, şöyle konuştu: “Sünnet adına amacına uygun bir şekilde kutlanırsa Allah da, Peygamberimiz de mutlaka hoşnut olur. Adı üzerinde sünnet, bizim inancımızın bir gereği, bir de geleneklerimizle örf ve adetlerimizle bir sünnetin nasıl yapılması gerektiğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Bu akşam kutladığımız sünnet böyle örnek sünnetlerden birisi.”

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın aksine çok sayısı vermeyip herkese hayırlı evlat dileyen Arınç, programda konser veren Mehter Takımı’na da mesaj verdi. Daha önce bir toplantıda Mehter Takımı’nın en son konser verdiğini ve kendisinin buna kızdığını hatırlatan Arınç, “Bir tören 10. Yıl Marşı ile başladı. Asabım bozuldu, Mehter varken niye onunla başlamıyoruz dedim, kulağınızı çınlattım. Mehter varsa önce mehterle başlanır.” dedi.

Arınç, ayrıca, geçtiğimiz günlerde beyin kanaması geçiren ve Acıbadem Hastanesi’nde tedavi gören İl Sağlık Müdürü Dr. Özcan Akan’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları