”Biz kaybetmedik”

”Biz kaybetmedik” ”Biz kaybetmedik”

Teknik direktör Kemal Özdeş, yaptığı açıklamada, ilk etap çalışmalarını futbolcuların Nevşehir’de tamamladığını, ikinci etap için Kartepe’ye geldiklerini söyledi.

Kamp çalışmaları kapsamında hazırlık maçları yapacaklarını ifade eden Özdeş, çok iyi bir çalışma ortamına sahip olduklarını kaydetti.

Özdeş, takımın coşkulu ve istekli çalıştığını anlatarak, şunları dile getirdi:

”Birkaç mevkiye futbolcu transfer edeceğiz. Geçen sezon her anlamda bir yapılanma vardı. Süper Lig’den düşen takımların toparlanması güçtür fakat Manisaspor bunu çok hızlı başardı. Hem mali disiplin hem de sportif başarı yönünden. Bence Manisaspor, Süper Ligi hak etmişti. Bunu finalde kaybetti. Şu an oyuncularıma şunu paylaşıyorum, geçtiğimiz yıl finalde Süper Lig’e çıkmayı kaybettik ama bu senenin altyapısını oluşturduk.

Geçen sezon kendimizi kaybetmiş olarak görmüyoruz. Bu yıl da aynı yapılanma devam edecek. Manisaspor takımı, Süper Lig’e hep renk katan ve üreten olmuştur. Elbetteki hedefimiz bir üst lig.”Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları