Beşiktaş’ın Duruşması Sona Erdi

Beşiktaş’ın Duruşması Sona Erdi Beşiktaş’ın Duruşması Sona Erdi

UEFA’nın İsviçre’nin Nyon kentindeki genel merkezinde bugün saat 10.30’da başlayan toplantıda Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, ikinci başkan Ahmet Nur Çebi, kulüp çalışanı Ahmet Ateş, eski yöneticilerden Serdal Adalı, futbol takımının eski teknik direktörü Tayfur Havutçu, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu, TFF Etik Kurulu Başkanı Prof. Dr. Oğuz Atalay, Yrd. Doç. Dr. Burak Oder, Mertay Kugay ve Ömer Durak’ın yanı sıra 3 İsviçreli avukat yer aldı. Toplantıda, UEFA Tahkim Kurulu’na yapılan itiraz için duruşma gerçekleştirildi.

Beşiktaş Etik Kurulu üyeleri’nin yaptığı savunmanın, UEFA Tahkim Kurulu üyelerini ikna ettiğine dair düşünceler var denildi.

FİKRET ORMAN’IN SAVUNMA SONRASI DÜŞÜNCELERİ

Biz sonucu bilmiyoruz sadece iyi bir savunma yaptık umut ediyoruz ki iyi bir sonuçla çıkacağız en az 1 hafta sonra açıklanacaktır. Kura çekiminden önce karar açıklanır diye düşünüyorum. Bizim umudumuz pozitif beklemek lazım şimdilik. O zamanın etik kurul üyelerinin gelip ifade vermesi

Olumlu olsun diye arkadaşlarımızı davet ettik sağolsunlar bizi kırmadılar geldiler. Cengiz Zülfikaroğlu geldi katıldı sağolsun. Savunmamızı iyi yaptık bakalım kalanını zaman gösterecek.

Savunmanızın konuları nelerdi?

Çok detayına girmek istemiyorum. Karar açıklanmadan bunlar basında yer alırsa kötü olabilir. Heyete savunmamızı yaptık göreceğiz.

Süre daha fazla uzayıp – kısalabilir mi?

16’sı, 17’si veya 18’i olur. İlla ki bir gün açıklanacak. Son olarak taraftar için Orman, “Onları seviyoruz” dedi.Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları