Babaya Doğum Günü Mesajları

Babaya Doğum Günü Mesajları Babaya Doğum Günü Mesajları

Babaya Doğum Günü Mesajları

Babalarımız biz doğduğumuz günden beri bizi sever ve kollar. Genelde içten bir sevgi ile bunu yaparlar ve bize yansıtmazlar. Yansıtmamaları bizi sevmedikleri anlamına gelmez hiçbir zaman. Belli etmeseler dahi, kollarını hep üstümüzde hissederiz. Doğduğumuz günden itibaren hayatta olma amaçları biz oluruz. Bizi sağlıklı ve mutlu bir şekilde yetiştirmek, geleceğimizi garanti altına almak ve tüm kötülüklerden korumak… Babalarımızın doğum gününde onlara kısacık bir mesaj atarak bile sonsuz mutlu edebiliriz. Belki küçük bir hediye, saat, tişört eşliğinde telefonlarına internetten bulabileceğimiz güzel sözler ile verebiliriz. Belli etmeseler bile çok sevineceklerdir. Babaya doğum günü mesajları örnekleri olarak aşağıda sizler için yazacağız.


Babam olduğun için mutluyum, sahip olduğum en iyi arkadaşsın. Nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım. babacığım.

Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar doğum gününü kutlarım.

Hayatın tüm güzelliklerini öğreten adam benim sevgili babam doğum günün kutlu olsun.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç verirsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum baba. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Babacığım. Sevgili babacığım gurbet uzak olsa da sevgin o kadar yakın ki bilmelisin ellerinden öperim sevgiler.

Babacığım sen bir tanesin evimizin direği gemimizin küreğisin doğum günün kutlu olsun nice yıllara.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dun de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum. Birlikte nice yıllara. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla. Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın, Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

 Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları