Aysal: Hedef Şampiyonlar Ligi’nde Final

Aysal: Hedef Şampiyonlar Ligi’nde Final Aysal: Hedef Şampiyonlar Ligi’nde Final

Ünal Aysal ile Sarıgül, Iğdır-Erzurum Karayolu’nun 25’inci kilometresinde bulunan Aysal’a ait UNİT Bioteknoloji A.Ş. tesislerinde incelemede bulundu.

Iğdır’da sanayi tesisleri bulunduğunu ve bunu geliştirmek istediklerini vurgulayan Başkan Ünal Aysal ise, “Fenerbahçe’yi bitirin” diye bir ifade kullanmadığını söyledi. FB ile menfaatlerinin aynı olduğuna işaret eden Ünal Aysal, Fenerbahçe’nin süper ligden düşmesinin Galatasaray’ı büyük sıkıntıya sokacağını anlatırken de şöyle konuştu:

“Karşımızda rakip olmayınca ben stadımı dolduramam. Bizim paraya ihtiyacımız var. 52 bin kişilik stadı ben nasıl dolduracağım. Galatasaray’da transfer durmaz Bizim olgun bir kadromuz var. Çok fazla bir değişiklik olmaz. Bir iki kişi belki girer, bir iki kişi de çıkar. Ciddi bir değişiklik beklenmiyor. Bir gün Şampiyonlar Ligi finalini oynayacağız. Hedefimiz o. O finali oynamak her takıma nasip olmuyor. Dikkat ederseniz son 10 sene içerisinde 8-10 takım bu heyacanı yaşıyor. Bizde onlar arasında olmak istiyoruz.”Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları