Aşk Acısı Sözleri

Aşk Acısı Sözleri Aşk Acısı Sözleri

Aşk Acısı Sözleri

İnsan hayatında birden çok kez birini sevebilir. Fakat hiç biri bir diğeri ile aynı olamaz. Sevginin milyonlarca türü vardır. kimisini şefkatle seversin, kimisini tutku ile. Belki on kez bile birini sevebilirsin. Fakat sadece bir kez aşık olunur. Kalbin yerinden çıkacakmış gibi atar. İçinde küçük tırtıllar zamanla kelebeğe dönüşür. Kozasını yırtar ve seni gıdıklar. Güzel hissettirir. Bazen ise üzer. Üzüntüsü bile güzeldir. Sarıp sarmalar seni tüm duyguları ile. Uçlarda yaşatır. Geleceği düşünmezsin. Aşkın gözü kör cümlesi bu yüzden söylenmiştir. Fakat aşk acısı da çok yoğun yaşanır. Bu hisleri bazen kelimeler ile anlatmak isteriz. Bu sözleri internette araştırarak bulabilirsiniz.


Neden böyle bittik neden ? Nasıl kıydın bana ve nasıl kıydın kendine… Haydi söyle sevgili giderken hiç mi acımadı kalbin, kendine acımadında beni neden yaktın hadi söyle!!!

Kalbim sızlıyor hafiften, gidişinle bitirdin bende ki beni… Merak etme sen hala içimdesin sevgili.. Sen benden gitsende ben seni içime hapsettim bir ömür boyu kalbimde ki sancı ile kalacaksın orada…

Sensiz yaşadığım ilk günlerim ve gülmek isterken gülüşün geliyor aklıma… Derin bir off çekiyorum sessizce ve gülüşünü, gülümseyerek anıyorum… Sensizlik nasıl biliyormusun ? Nefes almaya çalışan ama son nefesini vermeye hazırlanan ölümcül bir hastalık gibi…

Sessizce ağlıyorum gecenin vuslatında, kimseler duymasın diye sıkıyorum dişlerimi kırılırcasına… Seni nasıl sevmişim anlatsın gözyaşlarım sana… Her akan gözyaşımda kurduğum hayaller vardı aslında…

Sen Bir güLsün Sen koklamak istedim benim olmanı istedim dikenlerinle hayatımı aldın canımı acıttın.

Acı oLan Kaderimde mutLu Olmak istedim Sevgisiz yüreğimde bir ışık olursun diye bekledim.

Hayatımın En Güzel Günlerini Sana Verdim Senin için ben hayata reset çektim, şimdi sensizlik sardı bedenimi ağlıyorum geceleri aşk acısı çekilmiyor dön geri atma beni karanlığa..

Sensizlik Olucaksa hayatımda, tek Kurşunla Son ver hayatıma, Sensiz hayaller Kuramam Artık Bu Dünyada Vur Beni Aşk Acısı yaşattırma Bana.. aşk acısı mesajları

Gezdiğimiz Yollar Oturduğumuz Parklar gelir aklıma, gezdiğimiz yerlerde canlanır anılarım ağlarım sessizce o anda, kalbim atmak istemez o an aşk acısı başlar anılarımızla..

Ne Aşktı Bizimkisi, parmakla gösterirlerde birbirimize olan sevgisini, şimdi yoksun artık kimse bilmiyor hayattaki yerimizi, aşk acısı çekiyoruz belkide çekiyorum ama yinede senin aşkının acısıyla yaşıyorum sensiz değilim..

Son mesajınla bitirdin ya beni canın sağolsun diyorum, aşk acısıyla ağlattırdın ya beni yazıklar olsun diyorum!!!

Senin için Ölmeye hazırdım, senin için bütün zorluklara hazırdım fakat sen ne yaptın beni bir anda hayatımdan ettin lanet ediyorum sana ve aşkına bıraktın beni aşk acısıyla..

Sen Hayatıma Işık Değil Sadece hayatıma Gölge Olsun Beni hep Bir Adım geriye Attın Aşk Acısıylada Bunu Gösterdin..

Zaten bitmiş hayatıma acıda ekledin sonunda, seninle yaşamaya alışırken beni bıraktın bir başıma, sen mutlu olurken ben yok olucağım bu acıyla..

Nereye kaçmak istiyorsan git fakat etrafımda Dolaşma, Dönüp Dolaşacağın yer Yine Benim Gözlerimin önü Olucak Bu Aşk Acısı bende Kalıcı Olmucak..

isyanım Acıya Değil isyanım Kalbime Değil isyanım Aşk Acısı çektiren Vefasıza lanet Olsun Sana!!!

Şarkılar Şimdi Daha Anlamlı, Şimdi Şarkıları Dinlerken Gözlerimden Akan yaşların Anlamlarını taşıyor Kalbim Şimdi Anlıyorum Damardan Şarkıların Sebeplerini Aşk Acısı Aslında Şarkıymış…

Yırt Fotoğraflarımı At Bütün Anılarımı, Kır telefonları değiştir hattını, Sil mesajlarımı aç yeni sayfanı, ama Unutma Kalbimde Aşk Acın kalıcak, Hatıralarım Aklında Kalıcak!

Yine Aşk Acısı Çekiyor Kalbim Yine Senin için Ağlıyor Yüreğim işte Sonum Karanlık öLüm..

Hayat Seninle güzeldi şimdi paramparça duygularım yaşamak Seninle Zevkliydi şimdi Acı çekiyorum Soğuk Odamda..

ne hayaller Büyüttüm içimde Seninle Ne Okyanuslara Sevgimi Yazdım Adınla, Şimdi Yoksun hayatımda kalbim Parçalandı Atmıyor Artık Yaşamıyor Bu Sevda..

Bana Son Sözlerinde Vurdun Gittin, Sen beni Sevmemişsin Sadece bana Acı Çektirmeyi Sevmişsin..

Aşk Acısı Çekiyor Kalbim Anlamıyorsun Çunki Sen Sevmemişsin! Senin için Ağlıyor Bu Gönül Anlamazsın Çünki Sen Hiç bir zaman Hayatımda Olmamışsın.

Senin Bu Acılı hayat içinde Nasılş Sevmişim ben Senin için Kendimden Geçmişim Acıları Senin için hiç Hissetmemişim Ya Şimdi, Aşkının Acısıyla Bıraktın beni!

Hep Sevenlermi Ağlar Bu Hayatta? Hep Aşık Olanlarmı öLür Aşkının Uğruna? Hep Aşk Acısı Çekenlermi Dertleri Atar içine, işte Benimkide Bunlardan biri Artık Sonum Ya öLüm Yda Bana Vereceğin Bir çözüm..

Bana imalı Sözler Anlatıp Durma Bitirmek istiyorsan Çırpınma Boşuna! kendine iyi bak de yeter bana… ben aşk acısı ile sana inat çekerim sefa..

Sen kalbimi Kırmadın hayatımı Yıktın Umarsızca, Sen geleceğimi Söndürmedin hayatımı Bitirdin Bir Lafınla! Aşk Acısını Bıraktın Hatıra..

Sen içtiğim Su yediğim Ekmek gibiydin ya Şimdi, Sen Çektiğim Dertler Kalbimdeki tek Acısın Sen Kısaca Aşk Acısısın..

Ne Dil yarası Biticek Sende nede Bende Aşk Acısı Biticek Bu Fakir Kalbimde…

Sen Diline Kilit Vur yeter ben Aşk Acısıylada yenilerim kendimi..

Aşk Acısı Çekerek Anlayacağım yalan Sevgileri Aşk Acısı çekerek Anlayacağım Kendimi teselli etmeyi..

Sen Sadece Bir Yalanmışsın hayatımda Sen Sadece boş zamanmışsın ömrümde Sen Sadece Acıymışsın Kalbimde!

Bugün herşey iyi derken birden bitirdin hayatımı eskisi gibi bugün yaşamak isterken aldın bendeki kalbi geri aşk acısı çekiyorum ya öldür beni ya sustur bu aşk acısı çeken genci.

Ben Hikaye Olmak istemem Bu hayatın Sonunda, Aşk Acısıyla Bırakma Beni Yolun ortasında, Kazaya Kurban Bırakma Beni Bu Acıyla Bekliyorum Seni.

Ne Diş Ağrısı Ne Dil yarası Etkili olmamıştı hayatımda Bana Bıraktığın Aşk Acısı kadar, Sebepsiz Değil Ağladığımda Gözyaşlarım Adını yazıyor kurumuş toprağa..

Bugün iLk Defa Sensizliği Düşünüyorum hayatımda her Sensizlik Aklıma Gelince kalbim Ağlıyor Gözlerimle Anlatıyorum kalbimdeki Acıyı, Gözyaşlarımla yazıyorum Adını.

Bülbül dertsiz gül dikensiz aşk yolu engelsiz olmaz

Terk ettiğin günden beri, susmadı içimde ki sevdanın ateşi…

Her günün sana ayrılmış kısmında, ağlıyorum sabahlarımı zindana çeviren yalnızlığımda…

Aşk acısı böyledir biri gider biri gelmesini ümit eder…

Sen benden gitsende kalbim asla terk etmeyecek seni…
Kırdın umutlarımı, hayallerimi, bitirdin içimde ki bahar yeşili düşlerimi…

Şimdi zindanlarda bir esir muamelesi görüyorum, 4 duvar arasında hayalinle mutlu olmayıda seviyorum…

Yarınlar artık yok benim için…

Giderken aldın götürdün herşeyimi..benim herşeyim sendin anlamadın dimi ?

Şimdi bıraktın beni ellerimde hayallerimle…

Yalnızlığımla mutlu olmayı acılarımla dost olmayı, sensizliğimle yar olmayı öğrettin bana…

Sensiz yaşamanın ölümden ne farkı var anlayamadım…

Seninle sevinçlerim gözlerimdeyken, şimdi sensizlik içimde bir dağ gibi büyüyor…

Kalbime söz geçirmek istesem gözyaşlarım susmuyor.. Gözyaşlarımı dindirsem kalbim sızlıyor.. Sensizlik çaresizlik bil istedim…

Duydum ki mutluymuşsun, benim mutlu olamadığım kadar… Duydum ki beni unutmuşsun, ben hâla acımı gözyaşlarım ile paylaşırken sensizliğe demir atmışken ölüme adım adım ilerler iken sen sahte gülücüklerin içinde kaybolmuşsun…

Sana bir acı borcum olsun sevgili, ama öyle bir acı ki, yaşarken yaşamadığını ve ölmek istediğini hatırlatacak bir acı… öyle bir acı ki bütün mutlulukları artık sadece yalnızlığında bulan bir acı..Sana böyle acı bir borcum olsun sevgili…

Soramıyorum nedenleri, neden ümit verdin ? neden sevdin ? neden gittin ? diyemiyorum… Nedenler içinde çıkış aramak saçma biliyorum, biliyorum da işte gelde kalbime anlat sensizliği kaldıramıyor… Sessizce atıyor kalbim duyamıyorum sensizliği…

Aynaya bakmaya korkar oldum, gözlerimin içinde seni hala yaşatıyorum, kalbim adın ile atarken gözlerimde seni yaşamak sensizliğe karşı gelebildiğim en güzel çarem…

Şimdilik kendimi böyle avutuyorum ve biliyorum ki bir gün gözyaşlarımla birlikte gömeceğim seni…

Giderken arkandan kova ile su dökmek isterdim gittiğin gibi gel hemen geri dönebilmen için… Ama sadece gözyaşlarımı dökebildim arkandan… ve sonra baktım ki ne giden geri geliyor ne kara toprak aldığını geri veriyor…

Sen giderken benim cenazem başı boş kaldı bıraktığın yerde… benim için yaşamak sen giderken bitti.. Benim için ölüm beni bıraktığın yerde başladı..

Şimdi soruyorum sana nasıl kıydın gençliğime… Anlat bana katilim olmak nasıl bir duygu…Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları