Annelere Doğum Günü Mesajları

Annelere Doğum Günü Mesajları Annelere Doğum Günü Mesajları

Annelere Doğum Günü Mesajları

Bizi 9 ay karnında taşıyıp binbir zorlukla dünyaya getiren ve bizi her durumda seven, koruyup kollayan tek kişi şüphesiz annelerimizdir. Bizim doğum günümüz olduğunda tüm günü mutfakta geçirip birbirinden lezzetli ve emek kokan pastaları yaparlar. Eksiğimizin ne olduğunu bilip onu alırlar. Bir şey yapmasalar bile, yanımızdaki varlıkları ve duruşları dahi bize yetmektedir. Annelerimize en güzel hediye onlara sarılmak ve sevdiğimizi dile getirmek. Maddi olarak annenize hediye almak yerine ona söyleyeceğiniz güzel bir söz ya da telefonuna atacağınız bir SMS onu çok daha mutlu ve memnun edecektir. Annelere doğum günü mesajları yazarak ya da içinizden geldiği gibi cümleler kurarak onlara mesaj atabilirsiniz.


Anne seni çok seviyorum hani bazen sevgimi sana gösteremiyorumdur. Beni affet annem, doğum günün kutlu olsun…

Senin gibi bir anneye sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın canım annem! Hep birlikte nice senelere… Doğum günün kutlu olsun!

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor, “annem”. İyi ki doğdun güzeller güzeli canım annem.

Yalnızlık zor geliyor anacım. Seni duvarlarda, gökyüzünde arıyorum. En yakında kavuşabilmek dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun. Canımdan çok seviyorum seni.

Her zaman senin küçük bebeğinim. Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Doğum günün kutlu olsun.

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Doğum günün kutlu olsun.

Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun… Annemm.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara canım annem…

Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Annem annem. Seni çok arıyorum. Çok özledim. Doğum günün kutlu olsun biricik meleğim.

Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız, söyleyeyim: Annemdir. Ve bugün onun doğum günü. Sen benim canımsın seni çok seviyorum güzel annem.

Annem, annem, sen üzülme, sözlerin hep yüreğimde. Annem, annem, gel üzülme, ben hala senin dizlerinde. Seni çok seviyorum nice mutlu yıllara…

Kuzey rüzgârı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim. Başımı dizlerine koymaya geldim.

Sen varken ben yoktum… Sen açken ben toktum… Şimdi de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim… Benim canım annem doğum günün kutlu olsun…Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları