Anneler Günü Mesajları

Anneler Günü Mesajları Anneler Günü Mesajları

Anneler Günü Mesajları

Anneler bizi 9 ay boyunca karnında taşıyan, bizi büyüten ve hayatımızın her evresinde bizim yanımızda olan, bizi bırakmayan kutsal varlıklardır. Cennet annelerin ayağının altındadır ve sevgiyi, saygıyı en çok hak eden insanların başında gelirler. Bazen onlara kızsak bile söyledikleri ve yaptıkları her şeyi bizim için yaptıklarını unutmamamız gerekmektedir. Her gün onlara teşekkür etmemiz gerekir fakat bunu bir çoğumuz yapmıyoruz. En azından senede bir kere, anneler gününde bunu dile getirebiliriz. Para ile alacağımız bir çok hediyeden daha özel bulacağı bir mesaj ile gönlünü fethedebiliriz. Anneler günü mesajları ile atacağımız güzel cümlelerle bezenmiş bir mesaj ve yanağa kondurulan bir buse onu çok mutlu edecektir.


Beni başkası ağlatırken derdime derman olansın, başkası bırakırken her an yeniden sahip çıkansın. Seni çok seviyorum anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Güzel annem, sen benim her şeyimsin, kalbimin en büyük neşesisin. Anneler günün kutlu olsun.

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın, Annemsin. Varlığımın tek nedeni Anneler günün kutlu olsun.

Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Kulağımda tatlı sesin, ninni yavrum uyu dersin, sevgi bağın eksilmesin anneciğim. Anneler gününü kutlu olsun biriciğim.

Güneş yüzlü, altın kalpli, ağırbaşlı, tatlı dilli, meleklerin eşi sanki sensin, benim güzel annem. Anneler günün kutlu olsun.

Gönül bahçemde açan en güzel çiçeksin. Seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun canım annem.

Canım anneciğim kim giderse gitsin benden, sen yanımda olduktan sonra benim için son yok, aksine her gün yeni umut, her gün yeni mutluluk. Canım annem anneler günün kutlu olsun.

Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesinin, anneler günü kutlu olsun.

Başarısızlık ve felaketlere rağmen, hayata karşı güvenlerini sonuna kadar saklayabilen iyimser insanlar, daha çok iyi bir anne tarafından büyütülmüş olanlardır, hayata karşı güçlü durmayı başarıyorsam senin sayende annem. Seni çok seviyorum anneler günün kutlu olsun.

Bir günümde değil her günümdesin her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun, sen benim için çok özelsin… Anneler günün kutlu olsun…

Seni unutmadığımı bugün de bilmeni istedim… Anneler Günün Kutlu Olsun dünyanın en güzel ve özel annesi…

Sen varken ben yoktum… Sen açken ben toktum… Şimdi de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim… Benim canım annem Anneler Günün Kutlu Olsun…

Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem… Anneler Günün Kutlu Olsun…

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için çok teşekkürler canım anneciğim… Anneler Günün Kutlu Olsun…

 Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları