Af Dileme Sözleri

Af Dileme Sözleri Af Dileme Sözleri

Af Dileme sözleri

Herkes hayatında zaman zaman hatalar yapar. Kırmak istemediği, değer verdiği ve incinmesinden korktuğu kişileri kırar, üzer. Tüm bunlara rağmen asıl önemli olan hatasının farkına varıp af dilemek. Karşımızdaki kişiye kendimizi affettirene kadar vazgeçmemek. Hatanın farkına varıp bundan pişmanlık duymak kişiyi yermez, tam tersi yüceltir. Ne kadar kaliteli ve özgüveni olan birisi olduğunuzu gösterir. Kırdığımız insanlardan af dilemek, af dileme sözleri söylemek çok kaliteli bir davranıştır. Karşımızdaki kişi başlarda inatçı davransa da kısa süre sonra affedecektir. İnternette kısa bir araştırmanın sonrasında kendi durumlarını anlatan sözler bulacaktır. Bu sözlerden en uygun olanını ve hislerini en iyi anlattığını düşündüğü sözü mesaj ile atması af etme sürecini hızlandırır.


Aşkım bir tanem seni kırdığım için çok özür dilerim söylediklerim için çok pişmanım ne olur beni affet seni çok seviyorum her şeyim.

Seni seviyorum sen ne kadar terslesen de seninle hayaller kuruyorum. Sen beni affetmesen de ben yine seviyorum seni sen benden nefret etsen de sonunda ben yine af dileyeceğim sen istemesen de.

Tartışmalar aslında hayatta verdiğimiz bir sınav. Aşkımızın sınavı. Bu sınavı kazanalım olmaz mı? Beni affet özür dilerim…

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye…

Ne kötülük gördün benden, ölürüm geçemem senden, affet beni sen sevgilim, özür diliyorum senden. Artık suçumu anladım, senden ayrı çok ağladım, affet beni sen sevgilim, özür diliyorum senden.

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla?

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum. Affet lütfen beni.

Gözlerinden okunuyor bana kırgın olduğun. Özür dilerim aşkım. Lütfen daha fazla uzatmayalım. Aşkımız bu engelleri aşacak güçte. Beni affet bir tanem.

Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: Özür dilerim. Seni sevdiğimi düşün ve beni affet…

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: Kırdım seni ama inan çok üzgünüm… Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.

Güzel hayatımı kışa çevirme sözlerinle ne olur affettim de hadi gel de, bırakıp gitme beni soğuk buz tutmuş hayatımla baş başa bırakma beni sensiz bırakma beni geleceksiz.

Beni içimi ısıtan güneşten, geceme doğan yıldızdan mahrum bırakma. Beni affet seni üzdüğüm için…

Sen günüme doğan güneş, gecemi aydınlatan yıldızsın. Seni çok seviyorum ve seni kırdığım için çok özür diliyorum…Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları