Adliye’de yangın paniği!

Adliye’de yangın paniği! Adliye’de yangın paniği!

Antalya Adliyesi’nin adli emanet deposunda çıkan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kısa sürede söndürüldü.
Alınan bilgiye göre, Meltem Mahallesi Dumlupınar Bulvarı’ndaki Antalya Adliyesi’nin “adli emanet deposu”nda henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.
Adliyede görev yapan polislerin fark ederek haber vermesi üzerine olay yerine gelen Antalya Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri yangına müdahale etti. Adliyenin bodrum ve zemin katlarının yoğun duman altında kalması nedeniyle itfaiye, dumanı tahliye etmek amacıyla bazı camlar kırdı. Yangın, kısa sürede büyümeden söndürüldü.
Yangını haber alarak inceleme yapmak üzere Antalya Cumhuriyet Başsavcı Vekili Cevdet Kayafoğlu ile Antalya Emniyet Müdürü Cemil Tonbul da olay yerine geldi.
Kayafoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Yangının çıkış noktasını arkadaşlar araştırıyorlar itfaiye ile beraber. Yangın söndürüldü, soğutma çalışmaları da bitti. Dumanın tahliyesi için çalışıyor arkadaşlarımız” dedi.
AA balayı tatili escort HdFilm.Tv.TrNot: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları