Adana’daki eylemlerde bir polis ağır yaralandı

Adana’daki eylemlerde bir polis ağır yaralandı Adana’daki eylemlerde bir polis ağır yaralandı

Adana – Taksim Gezi Parkı’ndaki olayları protesto etmek için Adana’da yürüyüş yaparak polise taş atan gruba müdahale edilirken, olaylarda bir komiser, yaklaşık 5 metre yüksekliğindeki yoldan düşerek ağır yaralandı.

Atatürk Parkı’nda akşam saatlerinde toplanan ve slogan atarak AK Parti il binası önüne gelen grup, buradan Baraj Yolu ve Turgut Özal Bulvarı’na kadar yürüdü. Gruptakiler, daha sonra geri dönerek, AK Parti İl binası önüne toplandı.

Gruptakilerden bazılarının parti binasına taş atmaya başlayınca polis tazyikli suyla müdahalede etti.

KOMİSER AĞIR YARALANDI
Müdahale sırasında komiser Mustafa Sarı, Atatürk Caddesi ile Kenan Evren Bulvarı’nı birleştirmek için açılan alt geçit çalışmalarının olduğu yerde göstericileri kovaladığı sırada yaklaşık 5 metre yüksekliğindeki yoldan geçit için kazılan zemine düştü. Sarı, düştüğü yerden arkadaşları tarafından çıkarılırken, olay yerine gelen ambulansla Çukurova Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Durumunun ağır olduğu öğrenilen Sarı, daha sonra Yüreğir Başkent Hastanesi’ne sevk edildi. Polisler arkadaşları kan vermek için hastaneye akın etti.

Kasım Gülek Köprüsü’nden kaçan gruptakilerden bazıları ise gözaltına alındı. (aa)Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları