Ablaya Doğum Günü Mesajları

Ablaya Doğum Günü Mesajları Ablaya Doğum Günü Mesajları

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Aile içerisinde kardeşler için en önem arz eden kişilerden birisi de ablalarıdır. En az anne babamız kadar kollar ve sahip çıkarlar. Başımız sıkıştığında bize yardımcı olur ve sorunlarımızı en kolay ve en az zarar göreceğimiz şekilde çözmemizi sağlarlar. Bazen aranızda sadece bir iki yaş olsa da, bu bile size ablalık yapmasına engel olmaz. Kendi çocuğuymuş gibi sarıp sarmalar sizi. Kardeşler içinde ablaların yeri ayrı ve özeldir. Doğum günlerini unutmayıp ablaya doğum günü mesajı atmanız onu mutlu edecektir. İnternetten bulacağınız bir mesajı attığınızda bile onun hoşuna gidecektir. Yanında belki küçük bir hediye dahi verebilirsiniz.

Benim güzel canım ablacım yeni yaşınla beraber her şey gönlünce olsun iyi ki doğdun.

Canım ablacığım doğum gününü en içten dilerimle kutlarım, yeni yaşının sana sağlıklı, mutlu, huzurlu ve uzun bir yaşam sunmasını dilerim. İnşallah hep birlikte böyle beraber geçiririz her yaş gününü, iyi ki dünyaya geldin ve benim ablamsın seni çok seviyorum . Kız kardeşin

Sana sağlık diliyorum ve huzur bu ikisi olsun yeter. Mutlu yıllar, senin ablam olmandan gurur duyuyorum ablacığım doğum günün kutlu olsun.

Kısa bir mesaj olmalı bu sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan bil ki unutulmadın doğum günün kutlu olsun!

Benim ablam kimseye benzemez içinde sevgi, iyilik hiç eksik olmaz her zaman güler yüzün olması dileğimle nice senelere.

Kısa bir mesaj olmalı bu sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan bil ki unutulmadın doğum günün kutlu olsun!

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun!

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler.

Senin o güzel yüreğin her zaman en güzel mutlulukları hak ediyor. İyi ki ablamsın, iyi ki canımsın nice senelere.

Kısa bir mesajla sana içimdekileri anlatmak isterdim ama anlatılamayacak mesajlara sığmayacak kadar değerlisin. İyi ki doğdun ablacığım.

Her insanın bir dönüm noktası vardır. İşte bugün de senin dönüm noktan. Umarım bundan sonra hatta bu okuduklarından sonra dökeceğin her gözyaşı mutluluktan olur. Doğum günün kutlu olsun..

 Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları