27 inç’lik 13 dev monitör!

27 inç’lik 13 dev monitör! 27 inç’lik 13 dev monitör!

Küçük bir monitör çok can sıkıcı olabilir: Masaüstü kısa sürede simgelerle dolar; uzun Excel listeleri sayfalar boyunca uzar; yan yana iki pencere açtığınızda uzun ince daracık kutucuklara mahkum kalırsınız. Oyun, video ve grafik uygulamalarından bahsetmiyoruz bile…

Standart bir 22 inç boyutlu 16:10 formatında bir ekranda çözünürlük 1.680 x 1.050 piksel olacaktır. Böyle bir ekranda yan yana dört pencere açılabilir. 25 inç boyutlu 1.920 x 1.080 piksel çözünürlüklü bir monitördeyse istenirse aynı anda sekiz pencere görüntülenebilir. Ayrıca Full HD çözünürlüklü bir monitörünüz varsa destekleyen oyunları 1080p netliğinde oynayabilir, filmleri sinema salonu kalitesinde izleyebilirsiniz.

Piyasadaki dev boyutlu monitör sayısı her geçen gün artıyor. Sizler için hazırladığımız galeride, bazıları ülkemizde henüz satışa sunulmuş olmasa da, dünya piyasasındaki en iyi 27 inç boyutlu monitörleri bir araya getirdik. İşte 13 farklı dev monitör… Tıklayın…Not: Siz de sitemize katkıda bulunmak istiyorsanız; yorum bölümünü ya da Yeni Söz Ekle butonunu kullanarak güzel sözler ekleyebilirsiniz.


facebook Twitter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Bu Sayfa hakkında görüşlerini bildirmek istermisin?


Resimli Sözler

TÜMÜNÜ GÖSTER
Sms Sözleri

Sohbet - Bursa Sohbet - Sohbet - Sohbet Odaları